• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

CLAN CLOSED

Status
Not open for further replies.

Fiaxy

Diamond
Reaction score
66
HotPaw klan açıldığından beri vardı ve ownerdı

Fenton

Experienced
Reaction score
124
O gün ts ye gittik serbest dediniz şimdi ağlıyorsunuz yazın o lose u aynı ekip maxiget flamyboy gider ts kapanır klanınız
1) Blackbox ile hotpawı cwden hemen önce koydun, flamy'i cw sırasında koydun rosterina, ama rosterdakilerin oynaması için en az 24 saat forumda durması gerek
2) Bir oyuncu aynı anda 2 klan rosterinde beraber olamaz, Flamy ile Blackbox nocry'da HotPaw TigerArmy'de
3) Biz size cw başlamadan önce sadece 1 misafir oynatın diğer 2'si sizin klandan olsun dedik siz 1 round hariç bütün roundlarda Blackbox - Flamy - Hotpaw oynadınız.
4) 1 roun'da iFakeRod girdi ve onun alt hesabı mcsg'den banlı. Skypeden de NuriQG hesabıma WTFast ile girdim o şekilde hack açtım bu yüzden banım kalktı diyişlerini videoya aldım, istermisin o videoyu report edip senin FakeRod hesabını banlatmamı ? Çok zırlama bu yüzden.

Kısaca siz baştan DQ'sunuz bunu kafana sok :)

Fiaxy

Diamond
Reaction score
66
Bak köpek hotpaw klan açıldığından beri vardı

Fiaxy

Diamond
Reaction score
66
Başta söylseydin ozaman amın evladı

Fenton

Experienced
Reaction score
124
TÜM FENTON ORRRROSPU ÇO UKLARI ANANIZIN AMINA AMERİKAN BAYRAĞI DİKİYİM REPORTLA OROSPU ÇOCUĞU REPORULA ANANIN AMINA KADAR REPORTLA KOYDUK SİZE 5-0 EZZZZZZZ EZZX
ve 5-0 mı :D

Fiaxy

Diamond
Reaction score
66
Mc isim alıyım hızlıcana bugün banlanılacak çok kişi var

Fenton

Experienced
Reaction score
124
Mc isim alıyım hızlıcana bugün banlanılacak çok kişi var
Bizim sayfamızda bulabilirsin isimleri :D bi de şöyle söyleyeyim bizden bi kişi bile ban yerse skype konuşmalarımızın videosuyla senin iFakeRod hesabını da banlattırırım :)

"ZAAAA NuriQG'ye WTFast ile giriyodum o yüzden iFakeRod'un banını açtırdım ZAAAA"

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Members
523,972
Latest member
Atasci