• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

BATTLEGROUNDS Biomic - Our First Map!

Do you want to see this map in MCGamer?

• Yes!

Votes: 9 52.9%
  • No.

Votes: 8 47.1%

• Total voters
    17

Career
Reaction score
197
Yapıları geliştirmen lazım ortalık çok boş , mcgamer maplerinden bakabilirsin ortalıkta açık bir yer yok öyle yapmalısın.
Yapıları geliştirmen lazım ortalık çok boş , mcgamer maplerinden bakabilirsin ortalıkta açık bir yer yok öyle yapmalısın.
New Screenshots spoiler'ını açıp baktın mı?

GoktugBerk

Tribute
Reaction score
9
Dostum tabelaya basip spawn olma pluginini nasip yapacağız biliyormusun birde bukkit serveri nerden kuracaktik dünkü konu kapatildi daha oncede ayni konuyu yaptigmiz icin o yuzden bulamadim lutfen yardim edermisin istersen skype ekle Gilikbilik_59

Career
Reaction score
197
Dostum tabelaya basip spawn olma pluginini nasip yapacağız biliyormusun birde bukkit serveri nerden kuracaktik dünkü konu kapatildi daha oncede ayni konuyu yaptigmiz icin o yuzden bulamadim lutfen yardim edermisin istersen skype ekle Gilikbilik_59
tabelaya basıp spawn olma olayını adminler yapıyor haritanın yapımcıları yapmıyor onu

GoktugBerk

Tribute
Reaction score
9
tabelaya basıp spawn olma olayını adminler yapıyor haritanın yapımcıları yapmıyor onu
hemi ben nephilime sormuştum sizin yapmanız gerek dedi teşekkürler yardım için

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci