• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

#Sinister

Status
Not open for further replies.

stefanthebest

Spectator
Joined
Aug 13, 2015
Messages
15
Reaction score
2

  • IGN: Papricas_cu_sare (platinum donor)
  • NickName: Stefan
  • Stats:10/60 or something like that but i'm gonna reset , and my old account 100/700(Paine_cu_picmez
  • PvP Strenghts: Rod,sword,fns
  • PvP Weakness:bow
  • Past Clans: Heaven , StripZZ etc
  • Country:Germany and i can speak Romanian!
 

RareshTheBest

Spectator
Joined
Feb 10, 2015
Messages
13
Reaction score
2
=)) K, hai sa o facem lata daca tot am inceput sa ne certam!
1.Copile eu nu ti-am dat nici un flood nici tie nici lui Keps ,nici nu stie nimeni in afara de Robertq999 care era in meci in timpul presupusului "flood" deci nu avea cum sa o faca!
2. Ati iesit toti din confa (Da ,a ramas ioni3) si l-am intrebat pe el daca continuati ,el nu ne-a raspuns si am zis sa spunem noi arena atunci. Am spus arena+ nu ati intrat si nici nu ati mai spus ceva timp de 20min ,iar dupa ne spuneti ca hai sa continuam? Ce comunitate varza frate :| asa ca hai dracu si nu te mai da mare tu copilul de "69" de ani ca ati abandonat si "."!
Ba putulica, noi nu am abandonat. Nu a fost niciodata 3-2 de voi. Avem gyazo ca Kaneki ne-a dat flood, nu Robert. Voi chiar sunteti prosti? Avem proof pt orice. II WIN PENTRU NOI. Motiv? FLOOD !!!
 

deEzzNutz_

Spectator
Joined
Oct 13, 2015
Messages
20
Reaction score
1

  • IGN: Papricas_cu_sare (platinum donor)
  • NickName: Stefan
  • Stats:10/60 or something like that but i'm gonna reset , and my old account 100/700(Paine_cu_picmez
  • PvP Strenghts: Rod,sword,fns
  • PvP Weakness:bow
  • Past Clans: Heaven , StripZZ etc
  • Country:Germany and i can speak Romanian!
Accepted-Member! Add me on Skype!
 

deEzzNutz_

Spectator
Joined
Oct 13, 2015
Messages
20
Reaction score
1
Ba putulica, noi nu am abandonat. Nu a fost niciodata 3-2 de voi. Avem gyazo ca Kaneki ne-a dat flood, nu Robert. Voi chiar sunteti prosti? Avem proof pt orice. II WIN PENTRU NOI. Motiv? FLOOD !!!
Ce dracu te flood ma? Eu sa va dau flood? Ai de mama voastra :* Hai ,pleaca de pe thread-ul nostru pa!
 

ImKepsS

Tribute
Joined
Aug 16, 2015
Messages
30
Reaction score
4
Ce dracu te flood ma? Eu sa va dau flood? Ai de mama voastra :* Hai ,pleaca de pe thread-ul nostru pa!
ba copile, ce plm 3-2?
1. Ioni3 nu a raspuns pentru ca nu stia ca am iesit din confa si era pe dnd.
2. Ati recunoscut ca baiatu' ala Kaneki sau cum drq il cheama ne-a dat flood.
3. Cum plm sa ne pice netul la toti asa, pe rand, poti sa imi explici?
 

RareshTheBest

Spectator
Joined
Feb 10, 2015
Messages
13
Reaction score
2
HeavenACE clan, pe langa faptul ca nu joaca fair (dau flood ca niste tarani) si-o mai luat-o in frezi si 2-0, dupa am t
Ce dracu te flood ma? Eu sa va dau flood? Ai de mama voastra :* Hai ,pleaca de pe thread-ul nostru pa!
Ba, daca nu pui win de noi, va inchid clanu si punct.
 

RareshTheBest

Spectator
Joined
Feb 10, 2015
Messages
13
Reaction score
2
HeavenACE, da-i in mm, sunt niste ratati. As zice sa le inchidem clanul impreuna, ce plm o tot lalaim? Da-i naibii de flooderi imputiti, ca azi mi-o cazut netu de vreo 5 ori pana akm..
 
Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Messages
2,449,550
Members
523,972
Latest member
Atasci