• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Romanian Clan Leaderboard [ROCLB]

Status
Not open for further replies.

RaresSS

Survivor
Joined
Sep 4, 2015
Messages
189
Reaction score
27
1. Siixer - alexswager2013 - notags0z
2. Gajan - dirvareanuionut - notags0z
3. Sebi - sebiixgod - WarGodz
4. Zyreh - zyrehh77546 - WarGodz

ADMINI
1. RedPex - andr3ijoacamc - WarGodz
2. Chazza - chazza.tehgawd - notags0z
3. Tomu - junnnkie.junnnkie1 - WarGodz

ARBITRII
1. Ramen - yolo.angel69 - notags0z
2. Nandor - nandor.fellner2 - notags0z
3. lson - xlsonytb - notags0z
4. Mario - mariocreepypqsta.g - WarGodz
Toti din aceleasi clanuri, destul de patetic. Best "RO CLB" facut de "Alex Joaca Youtube" si el nu face Youtube
 

AlexPlaysYTB

Survivor
Joined
Nov 4, 2014
Messages
413
Reaction score
22
Toti din aceleasi clanuri, destul de patetic. Best "RO CLB" facut de "Alex Joaca Youtube" si el nu face Youtube
Coaie , nimeni nu ti a cerut parerea , nu te mai baga in seama doar ca n ai prientei ok ? , asa ca , te rog sa-ti vezi de treaba , mersi ^.^
 

Amaz3d

Spectator
Joined
Mar 11, 2016
Messages
18
Reaction score
0
Actualizati si voi threadul ... -.-
Am batut KappaCloser 5-3
Pune-ne pe locul 3 ... -.-
:///
 
Last edited:

IJEsmitt4

Tribute
Joined
Jun 18, 2015
Messages
54
Reaction score
7
ROCLB de Siixer... Csf, n-ai csf... Corectitudinea din romania nu exista... Pe langa ca Externalul primeste DQ PENTRU UN MOTIV DE TOT RAHATUL (pentru ca am refuzat ca cineva sa ne arate partajare din clanul advers in timpul unui cw), il mai pun si pe dekly pe blacklist... Ce a facut el de ii acolo??? ROCLB BY SIIXER... #BestSpectator in Romania... acum inteleg dc si-a facut roclb
 

AlexPlaysYTB

Survivor
Joined
Nov 4, 2014
Messages
413
Reaction score
22
ROCLB de Siixer... Csf, n-ai csf... Corectitudinea din romania nu exista... Pe langa ca Externalul primeste DQ PENTRU UN MOTIV DE TOT RAHATUL (pentru ca am refuzat ca cineva sa ne arate partajare din clanul advers in timpul unui cw), il mai pun si pe dekly pe blacklist... Ce a facut el de ii acolo??? ROCLB BY SIIXER... #BestSpectator in Romania... acum inteleg dc si-a facut roclb
esti handicapat rau copile , ma faci best spectator dar eu nu stiu cine puii mei esti , te rog , taci ca deja te faci de cacat , Daca n au vrut sa dea parta. Partajarea e obligatorie , asa ca marsi in pula mea de pe thread .
 

Trickz Eu

Tribute
Joined
Mar 2, 2016
Messages
50
Reaction score
3
Coaie , nimeni nu ti a cerut parerea , nu te mai baga in seama doar ca n ai prientei ok ? , asa ca , te rog sa-ti vezi de treaba , mersi ^.^
ma faci sa rad, tot staff-ul e facut ca sa ajute notags0z-ul, daca is buni castiga si fara staff
 
Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Messages
2,449,601
Members
523,972
Latest member
Atasci