• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

[EU]MegaWars

Status
Not open for further replies.
Joined
Aug 8, 2015
Messages
33
Reaction score
5
Ai dat dq la runda si s-a fct 4-4 dup am fct noi 5-4 si am castigat,pune lose
ok , ma bucur ca nu ati injurat si acum , pentru ca eu nu vreau sa fie certuri intre clanuri , chestia este ca : noi am pus dq cand era deja 4-4 , si se facuse 5-4 , eu la asta mam referit. Demetzeu ne-a spus ca noi am castigat cw-ul cu dq la urma. Ma rog, va salut si bafta incontinuare.
 
Joined
Aug 8, 2015
Messages
33
Reaction score
5
Ai dat dq la runda si s-a fct 4-4 dup am fct noi 5-4 si am castigat,pune lose
Ok , hai sa explic , si nu am eu threadul btw. Acum sa explic mai bine : noi in runda de 4-3 pentru voi am facut 4-4 pe holiday resort 2 si am ramas 2vs2 si vam batut un player dupa a venit unul cu barca. Apoi il bate divine si pe ala , intram dm , castiga divine meciul si dupa zicem noi 4-4 , ok ? Bun , eh , noi atunci am pus dq si avem proof cand si andy , adica tu ai spus ca ne lasati dq inca o runda . si dupa noi cand ati mai intrat voi intr-o arena , astia adica light si-a dat kill sau sa lasat batut , nu mai stiu , si divine a cazut ca prostul , si dupa ati zis voi gg si eu vorbeam cu deme in timpul ala. Si chiar si deme nea spus ca sa pus dq pentru inca o runda . Am avut proof vam aratat , eu nu vam injurat , nici voi pe mn , infara de toxic ala , ma rog nu asta ii important...
 

cab_dk

Tribute
Joined
Jun 15, 2014
Messages
65
Reaction score
2
Am vorbit cu mod-ul a zis ca daca nu puneti win in 24 de ore aveti clanul inchis
 

Inferno

Senior Moderator | Recruitment Team
Joined
Jul 29, 2014
Messages
524
Reaction score
1,317
This thread will be moved to the Disbanded Clans section due to Inactivity. If you wish for this thread to be Unlocked, please contact a member of Staff.
 
Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Messages
2,449,550
Members
523,972
Latest member
Atasci