• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Balkan Nation Tournament

Flox

Platinum
Joined
Sep 16, 2014
Messages
279
Reaction score
957
Koju q... mene stavljas tu? Jesam aplajao za ovo sranje ? NE ,niti kontam aplajati za nesto sto ti otvaras tako da nemoj da me dodajes.
 

Adi

Career
Joined
Sep 9, 2015
Messages
758
Reaction score
276
Koju q... mene stavljas tu? Jesam aplajao za ovo sranje ? NE ,niti kontam aplajati za nesto sto ti otvaras tako da nemoj da me dodajes.
Alien je rekao da si u timu ?
Da ste se tako dogovorili ...
 

Flox

Platinum
Joined
Sep 16, 2014
Messages
279
Reaction score
957
Alien je rekao da si u timu ?
Da ste se tako dogovorili ...
Znaci da ti je on bilo sta rekao ti bi uradio? LOL drugi put to nemoj raditi nego ako ti znas nesto 100% onda to uradis a i sam znas to nikad ne bi aplajao poz.
 

Adi

Career
Joined
Sep 9, 2015
Messages
758
Reaction score
276
Znaci da ti je on bilo sta rekao ti bi uradio? LOL drugi put to nemoj raditi nego ako ti znas nesto 100% onda to uradis a i sam znas to nikad ne bi aplajao poz.
Mozes slobodno izaci sa Thread-a,pro pivipijeru,hvala ! :)
 

Flox

Platinum
Joined
Sep 16, 2014
Messages
279
Reaction score
957
Mozes slobodno izaci sa Thread-a,pro pivipijeru,hvala ! :)
Pro pivipijeru? Jesam ja kad rekao da sam pro pivpier ili tako nesto? NE, tako da nemoj da mi onda nesto pricas tu, ne znam ja ko tamo baca takve price da je naj. balkanski piviper i ostalo. I ja cu raditi sta ja hocu, ne sta ti hoces ;)
 

Adi

Career
Joined
Sep 9, 2015
Messages
758
Reaction score
276
Pro pivipijeru? Jesam ja kad rekao da sam pro pivpier ili tako nesto? NE, tako da nemoj da mi onda nesto pricas tu, ne znam ja ko tamo baca takve price da je naj. balkanski piviper i ostalo. I ja cu raditi sta ja hocu, ne sta ti hoces ;)
Ti stvarno mislis da ja za sebe mislim da sam NAJbolji ? Ja nikada to za sebe nisam rekao,ko je to izmislio tvoja glavica ili neko od tvojih FyratexPvP Member-a ?
 

Flox

Platinum
Joined
Sep 16, 2014
Messages
279
Reaction score
957
Ti stvarno mislis da ja za sebe mislim da sam NAJbolji ? Ja nikada to za sebe nisam rekao,ko je to izmislio tvoja glavica ili neko od tvojih FyratexPvP Member-a ?
Pa s obzirom da svi to govore ti tvoji "jarani" sa kojima se ti druzis da ti to pricas da si naj na balkanu i sire i itd onda ne znam stv. ;))
 

Adi

Career
Joined
Sep 9, 2015
Messages
758
Reaction score
276
Pa s obzirom da svi to govore ti tvoji "jarani" sa kojima se ti druzis da ti to pricas da si naj na balkanu i sire i itd onda ne znam stv. ;))
Hahahahahahahahahaahahahah,nije smesno :)
 

YahovFTW

Tribute
Joined
Oct 16, 2015
Messages
34
Reaction score
6
IGN: Yahov
Nation: Croatia
How active are you: All week.
Your skype name: You have me.
Do you have the leader of your nation on skype:Yes
 
  • Like
Reactions: Adi

Choubatsu_

Spectator
Joined
Sep 8, 2015
Messages
23
Reaction score
8

IGN: ReditumChoubatsu // Choubatsu
Nation: Serbia
How active are you: weekend
Your skype name: You have
Do you have the leader of your nation on skype: YES
 
  • Like
Reactions: Adi

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,610
Members
523,972
Latest member
Atasci