• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

WarGodz EU

Status
Not open for further replies.

Jhonny_Piticu

Spectator
Joined
Apr 11, 2015
Messages
8
Reaction score
0
Sincer daca as fi eu ownerul de la mcsg i-as fi dat ban lui Sebiix ban de mult... de ex am fost si eu intr-un clan si am dat cw cu MaskDemons in ala era el si a zis unul gg si a fost 5-0 ,infine cu asta nu am problema dar dupa am dat alt cw si ala a zis "ez" si Sebiix a zis ca se continua
 

Sebiix

Career
Joined
Jul 31, 2015
Messages
429
Reaction score
392
Sincer daca as fi eu ownerul de la mcsg i-as fi dat ban lui Sebiix ban de mult... de ex am fost si eu intr-un clan si am dat cw cu MaskDemons in ala era el si a zis unul gg si a fost 5-0 ,infine cu asta nu am problema dar dupa am dat alt cw si ala a zis "ez" si Sebiix a zis ca se continua
Pai da lol . Se continua , pentru ca "ez" e doar muteable nu bannable ca sa se dea dq . Daca ai vreo problema cu mine , imi faci report pe forum.
 

xShadow34

Diamond
Joined
Jul 12, 2014
Messages
80
Reaction score
3
Sincer daca as fi eu ownerul de la mcsg i-as fi dat ban lui Sebiix ban de mult... de ex am fost si eu intr-un clan si am dat cw cu MaskDemons in ala era el si a zis unul gg si a fost 5-0 ,infine cu asta nu am problema dar dupa am dat alt cw si ala a zis "ez" si Sebiix a zis ca se continua
Ofticat
 

iTzCocoHD

Tribute
Joined
Feb 21, 2015
Messages
83
Reaction score
8
1. Nickname: Cosmin. (CoCo).
2. IGN (In-Game Name): Cosqch.
3. Skype name: sucala.cosmin1
4. Wins/Games played: i'm decided to just leave this game about 2-3 months, but i'm back.
5. Age: 2 with the discount.
6. Donor on MCSG [Yes OR No]: no.
7. PvP Strengths : the rod, and the mouse (say what).
8. PvP Weaknesses : hackers.
9. Why should we accept you? : i was in WarGodz, and i know all your members. (old good friends).
10. Favorite maps: Andrenaline, Allaskan Village, SG 4, etc.
11. Previous clans: ahm. i don't remember. wargodz, silencesoul, and more.
12. Country: Romania.
 

Den_WTF

Tribute
Joined
Jun 5, 2014
Messages
47
Reaction score
1
1. Nickname: Denis

2. IGN (In-Game Name): den307

3. Skype name: denis.boss700

4. Wins/Games played: 66/800

5. Age: 14

6. Donor on MCSG [Yes OR No]: no

7. PvP Strengths : Sword , rod ,bow

8. PvP Weaknesses : fns

9. Why should we accept you? : Because i am good and i was loyality to this clan more times

10. Favorite maps: Alaskan Village

11. Previous clans: Astrum[EU]

12. Country: Romania
 

NoHacksJustEddy

Platinum
Joined
Jan 6, 2016
Messages
40
Reaction score
4
Ok da-ti direct accept si denied ? Adica nu mai scrieti nici denied ? Sa stiu daca mai are rost sa astept sau sa aplic in altul .
 
Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,633
Members
523,972
Latest member
Atasci