• Pardon our dust!

Welcome to the MCGamer Network forums! There are sections of our website that may not look the best or entire areas lacking content entirely (such as...leaderboards?)... we're working on it!

If you've found an issue with a specific area of the website that doesn't look like it's intentional, please report the issue by clicking here. We can't fix it if we don't know about it!

UNBAN PLS CAPAZQ

Status
Not open for further replies.

onurkivilcim

Spectator
Reaction score
0
MCSG modundan haksız yasaklandı 2013'den beri bu oyunda oynuyorum ama neden yasaklandığımı anlayamıyorum.

ThatDevAaron

Software Developer & Web Developer
Reaction score
5
Wrong place to ask for a unban, doing this will probably cause you to stay banned.

SelimSayilir

Peacekeeper
Reaction score
7
MCSG modundan haksız yasaklandı 2013'den beri bu oyunda oynuyorum ama neden yasaklandığımı anlayamıyorum.
Merhaba öncelikle konu ile ilgili artık Ban Disputes kısmı kaldırıldı bunun olağanüstü bir durum olduğunu düşünüyorsanız https://discord.gg/mcgamer discord adresine katılıp orada ki yetkili kişilere bildirebilirsiniz iyi şanslar! :)

_Kaany

Moderator | Pianist
Staff member
Reaction score
1,097
Merhaba,

Burası banına itiraz etmek için doğru yer değil. [email protected] adresine bir e-posta yollayarak banına itiraz edebilirsin.

İyi Günler

Thread Locked

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Members online

Forum statistics

Threads
241,964
Members
522,662
Latest member