• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Turkey Clan Leaderboards

TheHope

Tribute
Reaction score
3
Neden Hakem Olmak İstiyorum ?

Hakem Olmak İstiyorum Çünkü TRCL'De Bir Adalet Sistemi Oluşturup Tüm Clanlara Adil Bir Şekilde Huzurlu ve Bir Aile Uyumu Oluşturmak İstiyorum. Yaşadığımız Adaletsizliğin Burada Olmaması İçin Elimden Geleni Yapıcam Ve TRCL'ye ADALET Getirmek İçin Elimden Gelenleri Yapıcam İnşallah Hakem Olarak Alınırım Çünkü Adaletsiz Bir TRCL , TRCL DEĞİLDİR !
Önceden Hiçbir Hakemlik Deneyimim Yok Ama Sonuçta Hiçbirimiz Hakem Olarak Doğmuyoruzya :) Neyse Kolay Gelsin ..
IGN : IzmirliBiboyQG
Clanım : HopelesS (2 Ownerdan Birisiyim)
Yaş ve İsim : 14 Yaşındayım Adım Onur

Archq

Platinum
Reaction score
15
Ben Hakemlik İçin Başvurmuştum Ne Zaman Cevap Gelicek Acaba *
Öncelikle yaptığın başvuru için teşekkür ederiz ama bu başvuruyu yeterli bulamadık. Bütün hakemler bu konuyu tartıştık ve daha sonra tekrar denemeni tercih edeyoruz.

-İyi Günler!

Archq

Platinum
Reaction score
15
Öncelikle herkeze merhaba! Bugün yakın zamanda yapılacak olan ''TRCL 2'' den konuşacağım. Sıralamada toplam 16 clan olduğunda ''TRCL 2 '' başlayacaktır. Türk clanları bu güzel kapışmaya bekliyoruz.

-İyi kapışmalar dileğiyle... (TRCL , Hakemi Rxsy)

TheHope

Tribute
Reaction score
3
Öncelikle yaptığın başvuru için teşekkür ederiz ama bu başvuruyu yeterli bulamadık. Bütün hakemler bu konuyu tartıştık ve daha sonra tekrar denemeni tercih edeyoruz.

-İyi Günler!
LANET OLSUN BU HAYAT LANET OLSUN BU SEVGİM BEN SENİ ÇOK SEVMİŞTİM SEN NEDEN BENA BÖYLE YAPTIN

----Sağlığınız İçin HIYAR YİYİN <3 ---

TheHope

Tribute
Reaction score
3
Neden Hakem Olmak İstiyorum ?
Öncellikle merhaba evet hakem olmak istiyorum , hakem olmak istiyorum çünkü ''TRCL''de adalet getirmek istiyorum gerçekten adaletli birisi olduğuma inanıyorum ara sıra ciddilikten çıkıp küfür edebilirim ama buda komik ve eğlenceli yanım :D hakem olup turnuvalarda adaleti sağlıyacağım ve güzel bir ''TRCL'' için elimden geleni fazlasıyla yapmaya çalışacağım önceden hakemlik deneyimim yok ama ''TRCL'' kurallarını iyice okudum ve ezberlemeye çalışıyorum yani uzun lafın kısası adalet getireceğime inanıyorum umarım hakem olarak alınırım ve sizin içinde , benim içinde hayırlısı olur iyi günler efendim .

CLAN : GoldArmy Elite
Yaşım : 14
Cwlerde Ne Yapabilriim ? : Cwleri Videoya Alabilirim Dikkatli Bir Şekilde İzleye Bilir Ve Başkakeme Olan Biteni Dakka Başı Söyliyebilirim
Şansım : Gusüllü GEZERİM :D

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Members
523,972
Latest member
Atasci