Drap32100
Tribute
- Joined
- Feb 2, 2014
- Messages
- 80
- Reaction score
- 3
fiind ca am membri buni care nush ce sau intamplat cu celelalte conturi.Si pe mine m-au batut!Eu care aveam un cont de 500 win si eu aveau cu celelalte conturi 200 altul 358!Eu sunt dus? Tu nu vezi cum vorbesti.. Sincer eu mi-asi da foc... G3nius, ce sa caut in clanu asta in care e doar unu cu peste 100 de win-uri.. sau doi... si in rest .. :-w. Just sayin'.