Suntromanba
Spectator
- Joined
- Dec 6, 2014
- Messages
- 2
- Reaction score
- 0
SAl0T, ma numesc Razvan si acesta este clanul meu.
Conditii pentru intrare:
> Good PvP skill <
>> Skype <<
>> A working mic <<
>> Activ in weekend<<
>> Prietenos<<
>>Minim 12 ani<<
Cum arata aplicatia pentru clan:
IGN:AngryKid
Wins:45
Past clans:none
Skype ID:shaful45
Why do you want to join RomaniiDrecu: Pentru ca Borcane
Donor:NO
PvP Strenghts:Sword,Bow
PvP Weakness:Apa si Rod
Nationallity:Ro
Pentru a fii acceptati in clan veti fi testati de mine .
Owner
AngryKid
CoOwner
GabiDinBanat
Members
_Yukinushi_
Conditii pentru intrare:
> Good PvP skill <
>> Skype <<
>> A working mic <<
>> Activ in weekend<<
>> Prietenos<<
>>Minim 12 ani<<
Cum arata aplicatia pentru clan:
IGN:AngryKid
Wins:45
Past clans:none
Skype ID:shaful45
Why do you want to join RomaniiDrecu: Pentru ca Borcane
Donor:NO
PvP Strenghts:Sword,Bow
PvP Weakness:Apa si Rod
Nationallity:Ro
Pentru a fii acceptati in clan veti fi testati de mine .
Owner
AngryKid
CoOwner
GabiDinBanat
Members
_Yukinushi_
Last edited: