• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

FallDamage [EU Clan] [TR]

Status
Not open for further replies.

iPompei

Spectator
Reaction score
1
Merhaba! Katılmak için başvuru ve kurallar yerlerini okuyunuz. 'Application' yazan yeri kopyalayın ve giriş yaptığınızdan emin olun cevapları yazdıktan sonra 'post' yazısına tıklayın.
Katıldığınız için şimdiden teşekkürler yaş sınırı yoktur :) Yaşı sormamın nedeni sadece merak.
Welcome!Please read the rules and requirements for joining.
Alınanlarla Skype Üzerinden İletişime Geçicelecektir ^^

APPLİCATİON
Kazanma/Toplam oynanmış oyunlar:
Daha önce hiçbir klanda oynadın mı:
REQUİRMENTS
Skype Add:ipompei1
+50 Wins
Hack ve Makro kullanmak yasaktır!
Skype zorunludur.
Aşırı küfür ve hakaret yasaktır!
Saygılı olmalısınız!

-| Owner |-
iPompei

-| Leaders |-
BartuHD
iPlux

-| Elite Members |-
Atoboldom
MrAta34
NovaMete

-| Members |-
Mockingjay_50

- Clanwar Results

Last edited:

Kavim

Spectator
Reaction score
0
Minecraft IGN:HurKavimRS(IronDonor)
Kazanma/Toplam oynanmış oyunlar:Yeni 400/12 Civarı Eski 500/37
Günde Kaç saat MCSG'de geçiriyorsunuz:2-3 Hafta Sonu 6-7
Daha önce hiçbir klanda oynadın mı:Hayır

KingIbocanTR

Tribute
Reaction score
2
Sa Ben Geldim Roxbot Pvp Den
Minecraft IGN: EnesGuneyTR
Kazanma/Toplam oynanmış oyunlar:Yeni 22/510 Civarı
Günde Kaç saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 2-3 Hafta Sonu 6-7
Daha önce hiçbir klanda oynadın mı:Hayır

Mockingjay_50

Spectator
Reaction score
1
Minecraft ING: Mockingjay_50
Kazan:mak/Toplam oynanmış oyunlar: 50/500
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 4-5 saat biliyorum fazla değil ama ne zaman CW filan olsun anında online olurum...
Not:Kesinlikle benim için saygı ve beraberlik çok önemli bir şey skybelı team olupda beni kesen arkadaşlarım vardı onlarla ilişkimi kestim.Bu grupta bulunmayı çok istiyorum iyi oynadığımı düşünüyorum zaten MCSG de ilk 1100 e girdim. Oynayış konusunda ise daha çok taktiksel ve bireysel takılıyorum ama eski MCSG de takımlı oynuyordum bundan dolayıda takım ruhunu iyi biliyorum.Zamanla kendimi geliştiyorum ve çok iyi işler yapmayı düşünüyorum.
Ekstralar
1) Sevdiğim ve Hoşlandığım şeyler:

----Öncelikle ben karşımdaki insana çok güvenirim onun bana karşı yapacağı hatalar beni çok üzer ve derinden etkiler.
-----Karşımdaki kişinin bana samimi ve natural(doğal) hali ile yaklaşması hoşuma gider.
(Burada öle şunu severim oyun oynamayı severim gibisinden bahsetmedim sadece beni tanımanız için biraz tiyo verdim :D )

2)Hoşlanmadığım Davranışlar :(
-----Benim en sevmediğim ve bu yüzden başıma çok şey gelen özelliğim karşımdakine çok fazla güvenmem ve fazlasıyla saygı duymam mesela o kişi bana bir küfür hakaret ederse (şakasına herkez yapıyor ama ciddi ciddi olan bir şeyler var ise ) ciddi ciddi kırılırım .Karşımdakinin de bana saygı duymasını önemserim.
-----Şakayla olsada bana vurulması benimde çok fazla yaptığım bir şey mesela adam geldi diyip arkadaşımı oltalamak veya vurmak fln ama bazı arkadaşlar bu olayı abartarak beni öldürdükleri oluyo nasıl komik şaka ama :/

3)Esprilerim :D
-----Malesef ama genelde soğuk espri yaparım ama saçma olmaz güldürür eğlenceli bir tipim şahsen (Yaptığım soğuk espriler şöle olmaz mesela Bir adam varmış Karısı yokmuş pff) hem gerektiğinde ciddi hem gerektiğinde çok neşeli olurum ortama ayak uydururum.

4) Macro or Hax?
Bu iki unsuru kullanmıyorum aynı zamanda kullananlarada karşıyım.
Bu arada pvp araç gereçlerini gerektiğinde kullanıyorum ama genelde hızlı tıkladığım için adam kesebiliyorum kazanabiliyorum. Bunu böle dedim diye okum kötü filan sanmayın gayet iyi kullanırım...

Konuya kim bakıyorsa Abi inşallah epilepsi filan değilsindir.Bazı yerleri renkli yazdım!

Last edited:

iPompei

Spectator
Reaction score
1
Minecraft ING: Mockingjay_50
Kazan:mak/Toplam oynanmış oyunlar: 50/500
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 4-5 saat biliyorum fazla değil ama ne zaman CW filan olsun anında online olurum...
Not:Kesinlikle benim için saygı ve beraberlik çok önemli bir şey skybelı team olupda beni kesen arkadaşlarım vardı onlarla ilişkimi kestim.Bu grupta bulunmayı çok istiyorum iyi oynadığımı düşünüyorum zaten MCSG de ilk 1100 e girdim. Oynayış konusunda ise daha çok taktiksel ve bireysel takılıyorum ama eski MCSG de takımlı oynuyordum bundan dolayıda takım ruhunu iyi biliyorum.Zamanla kendimi geliştiyorum ve çok iyi işler yapmayı düşünüyorum.
Ekstralar
1) Sevdiğim ve Hoşlandığım şeyler:
----Öncelikle ben karşımdaki insana çok güvenirim onun bana karşı yapacağı hatalar beni çok üzer ve derinden etkiler.
-----Karşımdaki kişinin bana samimi ve natural(doğal) hali ile yaklaşması hoşuma gider.
(Burada öle şunu severim oyun oynamayı severim gibisinden bahsetmedim sadece beni tanımanız için biraz tiyo verdim :D )
2)Hoşlanmadığım Davranışlar :(
-----Benim en sevmediğim ve bu yüzden başıma çok şey gelen özelliğim karşımdakine çok fazla güvenmem ve fazlasıyla saygı duymam mesela o kişi bana bir küfür hakaret ederse (şakasına herkez yapıyor ama ciddi ciddi olan bir şeyler var ise ) ciddi ciddi kırılırım .Karşımdakinin de bana saygı duymasını önemserim.
-----Şakayla olsada bana vurulması benimde çok fazla yaptığım bir şey mesela adam geldi diyip arkadaşımı oltalamak veya vurmak fln ama bazı arkadaşlar bu olayı abartarak beni öldürdükleri oluyo nasıl komik şaka ama :/
3)Esprilerim :D
-----Malesef ama genelde soğuk espri yaparım ama saçma olmaz güldürür eğlenceli bir tipim şahsen (Yaptığım soğuk espriler şöle olmaz mesela Bir adam varmış Karısı yokmuş pff) hem gerektiğinde ciddi hem gerektiğinde çok neşeli olurum ortama ayak uydururum.
4) Macro or Hax?
Bu iki unsuru kullanmıyorum aynı zamanda kullananlarada karşıyım.
Bu arada pvp araç gereçlerini gerektiğinde kullanıyorum ama genelde hızlı tıkladığım için adam kesebiliyorum kazanabiliyorum. Bunu böle dedim diye okum kötü filan sanmayın gayet iyi kullanırım...
Skypeni ulaşamadım tam adres verir misşn ?

NickSharpx ☆

District 13
Reaction score
4,182
Minecraft IGN: GoldenWave
Kazanma/Toplam oynanmış oyunlar: 200/1500
Günde Kaç saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 2-3 Hafta Sonu 6-7
Daha önce hiçbir klanda oynadın mı: hayır

Status
Not open for further replies.

Members online

Forum statistics