• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

#Fakers - EU

Status
Not open for further replies.

Skood

Diamond
Reaction score
43
AquarthHD banlıydı ama Aquarth onun yan hesabı değil, AquarthHD kağan'ın , Aquarth mahmutun hesabı... Ki AquarthHD'nin banının kalkmasını saymıyorum bile.
O zaman neden ip ban yedi, ve ayrıca aynı ip'de oldukları tespit edildi yeme beni :)

Fenton

Experienced
Reaction score
124
O zaman neden ip ban yedi, ve ayrıca aynı ip'de oldukları tespit edildi yeme beni :)
AquarthHD hesabı ilk ban yediğinde mahmut hesabı kağana vermişti oynasın diye 1-2 gün oynadı sonra bıraktı oynamayı csgoya başladı zaten ve şu an girerse bile emirhd serverine giriyor :) ayrıca AquarthHD hesabını banlanmasını sağlayan kağan değildi kağanın hesabını çalan biriydi ama çok şükür banı açıldı xD şu an iki hesap da banlı değil istiyosan yarın gel AquarthHD hesabını göstersin yada 2 gün sonra farketmez

Fenton

Experienced
Reaction score
124
Telde olmasam daha da doldururdum sayfayı bide yarın aquya söylerim atar banının açıldığı kanıdı ;)

Fenton

Experienced
Reaction score
124
Bize yenilirseniz yazın diyenler ağlayarak 5-1'lik lostlarını yazmıyor :(

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192