CyborgCrafterHD
Spectator
- Joined
- Oct 11, 2014
- Messages
- 18
- Reaction score
- 0
Salutare toata lumea!Numele meu este FilipIP02 si eu am creeat clanul DarkOffense! Pentru a intra in acest clan trebuie sa aveti urmatoarele cerinte:
-Sa aveti peste 90(Daca esti bun in PvP putem face excpetii)
-Sa ai peste 12 ani sau sa fii matur
-Sa ai Skype(FARA TEAMSPEAK!!)
-Sa respectii membri clanului(in special Owner,Co-0nwnerul)
COMEPLETATI AICI:
-Wins and Ratio(cate castiguri ai si cate meciuri ai):
-Ce varsta ai:
-Skypeul tau:
-Donor(Optional):
-PvP Strongest:
-PvP weakness:
-Esti pregatit sa fii un prizonier?:
PLAYERI DIN CLAN:
OWNERI:
-FilipIP02
-
CO-OWNERI:
-
-
ELITE:
-
-
-
-
GENERAL:
-
-
-
-
MEMBERS
-
-
-
-
Last edited: