• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

[EU]NoHaxDroP

Status
Not open for further replies.

aquaric

Spectator
Reaction score
1
Şu 4 Katılmak İsteyenler :ben de ben Buraya Yazıcaz konaklama dane Merhaba Arkadaşlar Klanımız Yeni jingle jingle jingle'ı Kurduk Kişiyiz MCSG Serverinde Fark Yaratmak Amacıyla Bu Klanı Açıyoruz Attığımız CW'Leride yapmak için de ben de zaten

+14 Yaş
+Skype Kullanımı
+Mikrofon
+İyi Bir PvP
+Saygı
+Sevgi

Skype İletişim : live:rasimogulturk - hamza.tarman1 - facebook:mehmeteren.oktar - omerfaruk458

Klan Üyeleri
#1:UchanHollandali
#2:necasjanz
#3:Silkesapan
#4:korkmak:mer_faruk05
#5:yohkun
#6:BurcuYT

İlk Clan War'ımız Arkadaşlar #LegendArmy İle Oldu Arkadaşlar Ve Kural İhlalinen 5-0 Hükmen Kazandık Arkadaşlar Arkadaşımız Oyunu İzliyordu Zone85 Revamped Mapinde 23:24 Zamanında RM Dediler Target Yedik Dediler Fakat Yalan Söylüyordu Ve Bunu MCGAMER'e Bulaştık Modlarla TS'de Konuştuk Ve Gereğinin Yapılacığını Söylediler WS Şuanlık İptal GG EZ !!

Last edited:

Omer_Faruk

Spectator
Reaction score
0
goca istiyüm gel beni al

Merhaba Arkadaşlar Klanımız'ı Yeni Kurduk Şu Anda 4 Kişiyiz MCSG Serverinde Fark Yaratmak Amacıyla Bu Klanı Açıyoruz Zaten Attığımız CW'Leride Buraya Yazıcaz Klana Katılmak İsteyenler :

+14 Yaş
+Skype Kullanımı
+Mikrofon
+İyi Bir PvP
+Saygı
+Sevgi

Skype İletişim : live:rasimogulturk - hamza.tarman1 - facebook:mehmeteren.oktar - omerfaruk458

Klan Üyeleri
#1:UchanHollandali
#2:necasjanz
#3:Silkesapan
#4:eek:mer_faruk05
#5:yohkun

Last edited by a moderator:

DE5T1NY

Platinum
Reaction score
1,597
random post to get to 1k #5

tf is with your name... ?

aquaric

Spectator
Reaction score
1
İlk Clan War'ımız Arkadaşlar #LegendArmy İle Oldu Arkadaşlar Ve Kural İhlalinen 5-0 Hükmen Kazandık Arkadaşlar Arkadaşımız Oyunu İzliyordu Zone85 Revamped Mapinde 23:24 Zamanında RM Dediler Target Yedik Dediler Fakat Yalan Söylüyordu Ve Bunu MCGAMER'e Bulaştık Modlarla TS'de Konuştuk Ve Gereğinin Yapılacığını Söylediler WS Şuanlık İptal GG EZ !!

ErtuHD

Spectator
Reaction score
1
Beyler kaln sayfamıza bakında gerçekleri görün tüm ss leri burda :) LegendArmy sonuna kadar <3

Athenaa

District 13
Reaction score
2,353
Clan disbanded due to inactivity.

If the owner of this Clan/Thread would like this thread to be reopened, please PM a member of Staff.

Have a good day! :)

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Members
523,972
Latest member
Atasci