• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

[EU] Lethalz

EuSuntArmy

Spectator
Joined
Jul 31, 2016
Messages
13
Reaction score
0
nu acceptam flood-eri
oi fi eu hacker , dar la pvp tot iti dau muie .... tu la aia 11 ani ai tai , care esti cat o batoza ... imi commentezi mi-e ? pe deoparte mai ai si vreo 50 de kg la 11 ani ... , pacat ca te-ai rugat de el sa te bage in clan , sclavule ai uitat cand te rugai de mine sa raman in clan ? fmm, esti un copil prost care nu ai merita sa fi in nici un clan , ma mir cum te-o bagat in clan ... esti un try harder care acm 2 luni o descoperit mcsg-ul .... penibil!
 

BloodRain1

Tribute
Joined
Jul 24, 2016
Messages
37
Reaction score
0
oi fi eu hacker , dar la pvp tot iti dau muie .... tu la aia 11 ani ai tai , care esti cat o batoza ... imi commentezi mi-e ? pe deoparte mai ai si vreo 50 de kg la 11 ani ... , pacat ca te-ai rugat de el sa te bage in clan , sclavule ai uitat cand te rugai de mine sa raman in clan ? fmm, esti un copil prost care nu ai merita sa fi in nici un clan , ma mir cum te-o bagat in clan ... esti un try harder care acm 2 luni o descoperit mcsg-ul .... penibil!
Adevarat,oricum o sa inchid clanul pentru ca au iesit toti si mda .
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,192
Messages
2,449,601
Members
523,972
Latest member
Atasci