• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Punishment Dispute - [TR]

InfinityRod_

Experienced
Reaction score
180
Herkese merhaba , Bugün açtığım konu ban yemiş oyunculara bilgi vermek içindir. Ben bugün bir knou açmıştım , ve konuda açtığım konunun guidelik olduğunu söylemişti ama kendisinin ne yazıkki MCSG'den banlı olduğunu söylemişti , bende ona yardım amaçlı bu konuyu açıyorum.

Ilk önce Punishment Dispute soruları ; ( parantez içindekiler Türkçesi ) Kopyalayın ;

--

In-game/Teamspeak name: ( Oyun adı , ts3 adınız )

Where have you been banned/muted? (Minecraft server/Teamspeak): ( ban yediğin sürede neredeydin ? )

If in-game what GameType?: ( Oyun tipi nedir ? Örnek : SG , BG )

Any reason why you have been banned/muted?: ( Ban veya mute yediysen , sebebi nedir ? )

When did you get punished?: ( Ne zaman banlandın ? )

How long does your punishment have left?: ( Banının kalkmasına ne kadar zaman kaldı ? )

Why do you think you should be unbanned/unmuted?: ( Neden banının veya mutenin kalkmasını istiyorsun ? )

Do you accept the rules of the server, and shall not break them again?: ( Sunucunun kurallarını kabul ediyormusunuz ve kuralları tekrar aşmayacakmsınız ? )

--

Bu Formu doldurunuz.

Bu Dispute'de yapılması gerekenler :

1 - Kötü amaçlı veya anlamlı bir metin olmamalıdır.
2 - Eğer cezanız yoksa yazmayınız.
3 - Haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız kanıtlayınız.
4 - Bütün soruları düzgün bir şekilde cevaplamalısın ve bunları ingilizce olarak yazmalısın.

Bu Dispute'de yapılmaması gerekenler :

1 - Aynı şeyleri reddedilirse spamlayarak tekrar denemeyin.
2 - Eğer bir yetkiliye disputeme baktınmı gibi sorular sorursan , otomatik olarak reddedilir.

Ve en önemlisi olan dispute atma linkin ; http://www.mcgamer.net/forums/general-support.32/

Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci